Home

Być gotowym zobaczyć Rada eesti portugal jalgpall Ryk Niekorzyść opierać się

SCULT Estonia - Eesti tüdruk Olga ja Portugal staar Pepe (3) mängueelse  hümni aja. Hümni ajal seisis Olga vaid meetri kaugusel Portugali võistkonna  lipulaevast Ronaldost. „Ma ei usu ikka veel, et see
SCULT Estonia - Eesti tüdruk Olga ja Portugal staar Pepe (3) mängueelse hümni aja. Hümni ajal seisis Olga vaid meetri kaugusel Portugali võistkonna lipulaevast Ronaldost. „Ma ei usu ikka veel, et see

Hispaania ja Portugal soovivad ühiselt jalgpalli MM-i korraldajateks |  Jalgpall | ERR
Hispaania ja Portugal soovivad ühiselt jalgpalli MM-i korraldajateks | Jalgpall | ERR

Eesti vs. Portugal - III - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jalka (juuni 2021) by Jalka - Issuu

Eesti jalgpallikoondis tõusis koha võrra ja kukutas Portugali 17ndaks

Visa Portugal tõusis lõpuminuteil tuhast - Eesti Päevaleht

U17: Eesti - Portugal 0:2 (20.09.2019) | Eesti U17 koondis jäi Lõuna-Eestis  toimuva turniiri avapäeval 0:2 alla Portugalile. Häid võimalusi avanes ka  meil, kuid väravatearve avamiseks on juba... | By Eesti jalgpall | Facebook
U17: Eesti - Portugal 0:2 (20.09.2019) | Eesti U17 koondis jäi Lõuna-Eestis toimuva turniiri avapäeval 0:2 alla Portugalile. Häid võimalusi avanes ka meil, kuid väravatearve avamiseks on juba... | By Eesti jalgpall | Facebook

Eesti jalgpall - Eesti jalgpall added a new photo — with...

Eesti jalgpall - 3. juuli Eesti - Portugal. Foto: Egon Tintse | Facebook

Portugal vs Eesti 2016 - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Uudised
Uudised

Portugal jalgpall (70281188) - Osta.ee

JALGPALL: Portugal purustas Eesti 5:0 - Eesti Päevaleht

Eesti võimalik vastane - Portugal | Jalgpall | ERR

Selgus Eesti jalgpallikoondise algkooseis mänguks Portugaliga

Portugal sõitis Eestist teerulliga üle - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eesti jalgpall - 24 tunni pärast kõlab siin 65 000 pealtvaataja ees Portugal  - Eesti maavõistluse avavile. Võitle, Eesti, võitle! | Facebook
Eesti jalgpall - 24 tunni pärast kõlab siin 65 000 pealtvaataja ees Portugal - Eesti maavõistluse avavile. Võitle, Eesti, võitle! | Facebook

Portugal lõi Šveitsi puuri palle täis ning pääses edasi veerandfinaali |  Jalgpalli MM | ERR
Portugal lõi Šveitsi puuri palle täis ning pääses edasi veerandfinaali | Jalgpalli MM | ERR

Uudised
Uudised

Portugal tuleb Eestisse kohalike tippklubide mängijatega - Uudised

Eesti jalgpallikoondis langes FIFA edetabelis koha võrra | Jalgpalli Eesti  koondis | ERR
Eesti jalgpallikoondis langes FIFA edetabelis koha võrra | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Portugal ja Poola jõudsid MM-finaalturniirile | Jalgpall | ERR

Eesti jalgpall - Portugali koondis U-19 EM-finaalturniiri avamängu eel.  Foto: Egon Tintse | Facebook
Eesti jalgpall - Portugali koondis U-19 EM-finaalturniiri avamängu eel. Foto: Egon Tintse | Facebook