Vyhrocený boj o šachový trůn jde ještě dál, rozhodne až tie-break – ČT  sport – Česká televize
Vyhrocený boj o šachový trůn jde ještě dál, rozhodne až tie-break – ČT sport – Česká televize

Šachové MS 2021 ▶️Carlsen - Nepomniachtchi: partie, výsledky | BetArena.sk

MS v šachu 2021 ᐈ Carlsen vs. Nepomniachtchi ✔️ výsledky | BetArena.cz

Historický úspěch našich šachistů - postup do republikového kola  mistrovství ČR školních týmů v šachu! - SŠTE OLOMOUCKÁ
Historický úspěch našich šachistů - postup do republikového kola mistrovství ČR školních týmů v šachu! - SŠTE OLOMOUCKÁ

Šachový klub Stropkov+Svidník - 👇Majstrovstvá okresu Stropkov ZŠ, 2.kolo👇  19.12.2020 sa uskutočnilo ďalšie kolo OM v šachu ZŠ. 🎉🎊Gratulujeme  všetkým zúčastneným a snáď sa stretneme v januári v ďalšom kole za  početnejšej
Šachový klub Stropkov+Svidník - 👇Majstrovstvá okresu Stropkov ZŠ, 2.kolo👇 19.12.2020 sa uskutočnilo ďalšie kolo OM v šachu ZŠ. 🎉🎊Gratulujeme všetkým zúčastneným a snáď sa stretneme v januári v ďalšom kole za početnejšej

Carlsen s Caruanou se přetahují o šachový titul, sedm partií už skončilo  remízou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Carlsen s Caruanou se přetahují o šachový titul, sedm partií už skončilo remízou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Nor Carlsen je po třech letech znovu mistrem světa v rapid šachu - iDNES.cz

Carlsen ovládl další šampionát. Po rapid šachu si podmanil i MS v bleskovém  šachu - iDNES.cz
Carlsen ovládl další šampionát. Po rapid šachu si podmanil i MS v bleskovém šachu - iDNES.cz

Nor Magnus Carlsen obhájil titul mistra světa v šachu, vyhrál v tie-breaku  | iSport.cz
Nor Magnus Carlsen obhájil titul mistra světa v šachu, vyhrál v tie-breaku | iSport.cz

Defenzivní šachové partie o mistra světa pokračují. I šestý duel skončil  remízou | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Defenzivní šachové partie o mistra světa pokračují. I šestý duel skončil remízou | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Chess Jottings by Edward Winter

Mistrovství světa v šachu – Wikipedie

Navara byl blízko senzaci, nakonec ale s vicemistrem světa v rapid šachu  prohrál | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Navara byl blízko senzaci, nakonec ale s vicemistrem světa v rapid šachu prohrál | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Magnus Carlsen obhájil titul majstra sveta v šachu | SPORTNET

And the winners are... | ChessBase

Carlsen vs. Nepomniachtchi – Mistrovství světa v šachu 2021

V pátek odstartuje nejdůležitější šachový turnaj posledních let - Zítřek.cz

Český šachový úspěch v kvalifikaci na Světový pohár. Postupují Nguyen,  Láznička i Plát « Šachový svaz České republiky
Český šachový úspěch v kvalifikaci na Světový pohár. Postupují Nguyen, Láznička i Plát « Šachový svaz České republiky

Zápas o majstra sveta v šachu trval tri týždne, možno preto budú meniť  pravidlá
Zápas o majstra sveta v šachu trval tri týždne, možno preto budú meniť pravidlá

Zápas o Mistra světa se blíží | NSS.cz

ZPRÁVY | TJ Slezan Opava

šachy - Aktuálně.cz

Finále Šachovej Extraligy SK Commander rozhodol až tie-break. V šachu  nevídaná situácia - Ostatné - Komerčné správy - Pravda
Finále Šachovej Extraligy SK Commander rozhodol až tie-break. V šachu nevídaná situácia - Ostatné - Komerčné správy - Pravda